Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 20.05.2018

Individual results

QA2 agility S

SCT: 48 s, MCT: 72 s, Judge: Zolotnikova, Svetlana (EE), Course length: 202 m, Hurdles: 22
53 teams, 4 disqualified, 31 clean runs --- Highest speed: 5,50 m/s, Lowest speed: 3,87 m/s

Rank # Handler Dog Breed Time Faults Refusals Speed Time penalty Total penalty Rating
1. 28 (CZ) Jana Zemková Only One Perla z Polabí - "Robin" Sheltie 37,94 s 0 0 5,32 m/s 0,00 0,00 V
2. 16 (CZ) Olga Edrová Bodie Black of Youwentis Sheltie 38,19 s 0 0 5,29 m/s 0,00 0,00 V
3. 19 (CZ) Jesika Jurečková Uni Katy Perla z Polabí - "Katy" Sheltie 38,54 s 0 0 5,24 m/s 0,00 0,00 V
4. 42 (CZ) Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun - "Zidi" Parson Russell Teriér 38,64 s 0 0 5,23 m/s 0,00 0,00 V
5. 27 (CZ) Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon - "Ený" Kavalír King Charles španěl 39,03 s 0 0 5,18 m/s 0,00 0,00 V
6. 2 (CZ) Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors - "Joia" Sheltie 39,59 s 0 0 5,10 m/s 0,00 0,00 V
7.-8. 50 (CZ) Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia - "Kiri" Sheltie 39,65 s 0 0 5,09 m/s 0,00 0,00 V
7.-8. 52 (CZ) Petr Smrček Status Quo Chancy Remus - "Suzi" Sheltie 39,65 s 0 0 5,09 m/s 0,00 0,00 V
9. 49 (CZ) Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis - "Ashley" Sheltie 39,81 s 0 0 5,07 m/s 0,00 0,00 V
10. 51 (CZ) Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři - "Sunny" Pudl trpasličí 39,86 s 0 0 5,07 m/s 0,00 0,00 V
11. 15 (CZ) Petra Zámečníková Melwin Manepo Ideál - "Winnie" Sheltie 39,94 s 0 0 5,06 m/s 0,00 0,00 V
12. 17 (CZ) Pavla Marková Eliška - Arella Jikalu - "Eliška" Knírač malý 39,97 s 0 0 5,05 m/s 0,00 0,00 V
13. 46 (CZ) Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda - "Jasmínka" Pudl trpasličí 39,98 s 0 0 5,05 m/s 0,00 0,00 V
14. 33 (CZ) Karolina Šonská Zora - "Zorka" Jack Russell Teriér 40,04 s 0 0 5,04 m/s 0,00 0,00 V
15. 8 (CZ) Lenka Zindulková Alpáč Parson Russell Teriér 40,11 s 0 0 5,04 m/s 0,00 0,00 V
16.-17. 39 (CZ) Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta - "Api" Papillon 40,17 s 0 0 5,03 m/s 0,00 0,00 V
16.-17. 24 (CZ) Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans - "Pepe" Pudl trpasličí 40,17 s 0 0 5,03 m/s 0,00 0,00 V
18. 45 (CZ) Barbora Kozlová A3Ch Eddie Trpasličí pinč 40,28 s 0 0 5,01 m/s 0,00 0,00 V
19. 31 (CZ) Barbara Sajdoková Audrey Pages of My Diary - "Ajska" Parson Russell Teriér 40,29 s 0 0 5,01 m/s 0,00 0,00 V
20. 12 (CZ) Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia - "Čip" Papillon 40,85 s 0 0 4,94 m/s 0,00 0,00 V
21. 37 (CZ) Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri - "Jouzitka" Sheltie 41,18 s 0 0 4,91 m/s 0,00 0,00 V
22. 23 (CZ) Lenka Sack A3Ch Sirka Kříženec 41,58 s 0 0 4,86 m/s 0,00 0,00 V
23. 5 (CZ) Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce - "Colí" Sheltie 41,84 s 0 0 4,83 m/s 0,00 0,00 V
24. 44 (CZ) Lenka Cíglerová Cira Kutcher chan - "Sára" Parson Russell Teriér 41,97 s 0 0 4,81 m/s 0,00 0,00 V
25. 11 (CZ) Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot - "Zappy" Yorkšírský terier 42,71 s 0 0 4,73 m/s 0,00 0,00 V
26. 47 (CZ) Jana Jourová Umpalumpa - "Lu" Kříženec 43,03 s 0 0 4,69 m/s 0,00 0,00 V
27. 20 (CZ) Tereza Zemanová Casandra Bohemia Animo - "Casie" Šiperka 43,11 s 0 0 4,69 m/s 0,00 0,00 V
28. 10 (CZ) Ingrid Šefčíková Arisa Duhový sen Papillon 43,60 s 0 0 4,63 m/s 0,00 0,00 V
29. 14 (CZ) Radka Mokrišová Lovely Blue Dream Des Tendres Caresses - "Dream" Sheltie 43,78 s 0 0 4,61 m/s 0,00 0,00 V
30. 25 (CZ) Nikola Schovancová A3Ch Koudy Kříženec 44,60 s 0 0 4,53 m/s 0,00 0,00 V
31. 38 (CZ) Gabriela Martínková Guliver of Mine Little Soulmate - "Guláš" West Highland White Terrier 45,78 s 0 0 4,41 m/s 0,00 0,00 V
32. 4 (CZ) Karina Divišová Isabella Moravské srdce Sheltie 48,94 s 0 0 4,13 m/s 0,94 0,94 V
33. 3 (CZ) Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim - "Kessy" Parson Russell Teriér 36,76 s 1 0 5,50 m/s 0,00 5,00 V
34. 41 (CZ) Gabriela Kočvarová Dvořáková Ctirad Jet Bat - "Pan Pipís, Pan Pipíto" Papillon 39,13 s 1 0 5,16 m/s 0,00 5,00 V
35. 30 (CZ) Denisa Lajmarová Unreal Ladykiller The Roadrunners - "Relda" Parson Russell Teriér 41,08 s 0 1 4,92 m/s 0,00 5,00 V
36. 32 (CZ) Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight Patterdale terier 41,20 s 1 0 4,90 m/s 0,00 5,00 V
37. 26 (CZ) Barbora Halotová Olivia Jessie Manepo Ideál Sheltie 42,51 s 1 0 4,75 m/s 0,00 5,00 V
38. 22 (CZ) Jan Smoček Fata Morgana Lukato Gold - "Grima" Německý špic střední 43,20 s 1 0 4,68 m/s 0,00 5,00 V
39. 21 (CZ) Andrea Valentová Fairy-Tale Freya Black Bubble Parson Russell Teriér 43,41 s 0 1 4,65 m/s 0,00 5,00 V
40. 7 (CZ) Eva Stavinohová Dexík Kříženec 46,88 s 1 0 4,31 m/s 0,00 5,00 V
41. 43 (CZ) Zuzana Řimnáčová Fawkes - "Fox" Parson Russell Teriér 48,50 s 0 1 4,16 m/s 0,50 5,50 V
42. 13 (CZ) Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic Sheltie 50,54 s 1 0 4,00 m/s 2,54 7,54 VD
43. 18 (CZ) Pavla Tomanová Kim Kříženec 52,26 s 1 0 3,87 m/s 4,26 9,26 VD
44. 40 (CZ) Lucie Drápelová Chunky Monkey Killers Hole - "Ice" Parson Russell Teriér 39,25 s 2 0 5,15 m/s 0,00 10,00 VD
45. 34 (CZ) Lenka Fürstlová Bungee Nexee z Elsameru - "Nexee" Knírač malý 41,06 s 2 0 4,92 m/s 0,00 10,00 VD
46. 6 (CZ) Jana Šedivá Beautiful Melody Alien Life form - "Izinka" Pudl trpasličí 41,78 s 2 0 4,83 m/s 0,00 10,00 VD
47. 48 (CZ) Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors - "Chiqi" Sheltie 46,82 s 0 2 4,31 m/s 0,00 10,00 VD
48. 9 (CZ) Štěpánka Řeholová Baccara Top Narcis - "Bafi" Pudl trpasličí 50,63 s 1 1 3,99 m/s 2,63 12,63 VD
49. 1 (CZ) Kateřina Břízová Apollon Ellie's Jolly - "Kenzi" Pudl trpasličí 50,37 s 1 2 4,01 m/s 2,37 17,37 D
DIS 154 (CZ) Karolína Smíšková Hermína Parson Russell Teriér DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 53 (CZ) Ingrid Šefčíková Akira Duhový sen Papillon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 35 (CZ) Klára Konečná Majda Parson Russell Teriér DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 36 (CZ) Jiří Bureš Happy - "Happy" Kříženec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS